درباره معروف شو

معروف شو به عنوان اولین اپلیکیشن و سایت اختصاصی نمایش استعداد های ایرانی ، در نظر دارد با ایجاد بستری سالم ، پویا و رقابتی شرایطی را برای تمامی ایرانیان با استعداد و توانمند در سراسر ایران عزیز که به دلایل گوناگون کمتر فرصت دیده شدن داشته اند را فراهم آورد.
معروف شو به صورت کاملا تعاملی طراحی شده است و مشترکین می توانند با ارسال کد مورد نظر به سرشماره مربوطه عضویت خود را فعال نموده و لینک دانلود اپلیکیشن معروف شو را دریافت نمایند و سپس با ایجاد پنل کاربری، علاوه بر ارسال ویدیو های خود در هر زمینه ای با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران و بدون هیچ گونه محدودیت سنی،جغرافیایی و ... ضمن نمایش توانمندی های خود، سایر استعداد های برجسته ایرانی را نیز مشاهده کنند.
در معروف شو این امکان وجود دارد که اعضا با رأی خود به افراد کمک کنند تا مرحله به مرحله توانایی خود را نشان داده و به مراحل بالاتر راه پیدا کنند و فرد یا تیمی که بیشترین آرا را از اعضا دریافت کند در پایان هر فصل به عنوان برتر دست پیدا کند.
به منظور ایجاد فضای رقابتی سالم،شرکت مبتکران فیدار کیش به عنوان مالک انحصاری طرح،جوایز ارزنده ای را برای ویدیو های برتر و تمامی کسانی که در معروف شو عضو شده اند،در نظر گرفته است که در هر دوره به اعضا خود اهدا خواهد کرد که جهت اطلاع از جوایز این دوره می توانید به قسمت راهنما مراجعه فرمایید.